• Блог
  • Амбар Експорт БКВ провів ребрендинг

Амбар Експорт БКВ провів ребрендинг

Амбар Експорт БКВ провів ребрендинг

Компанія «Амбар Експорт БКВ», яка входить в групу компаній BKW, провела ребрендинг.

«Амбар Експорт БКВ» поставив перед собою мету модернізувати візуальну частину, при цьому зберегти суть і цінності компанії, такі як вірність слову, сильна команда, активність і рішучість.

«На український аграрний ринок ми прийшли в 2012 р., і за цей час встигли зайняти вагомі позиції в експорті сільськогосподарських культур, заслуживши репутацію надійного ділового партнера. День у день ми розвиваємося, удосконалюємося і відкриваємо нові можливості для наших клієнтів. Ми прекрасно розуміємо необхідність відповідати сучасним тенденціям і вимогам, які диктує ринок, тому прийняли рішення оновити стиль і лого компанії. Логотип виглядає динамічним і легким для сприйняття, що допоможе ще більш успішно представити компанію на міжнародному ринку», – поділилася керівник департаменту міжнародної торгівлі Марина Кривонос.

Роботу виконала студія Mukovoz Design – українська студія дизайну, що спеціалізується на аграрному секторі.

«Робота над оновленим брендом велася з урахуванням того, що у компанії вже склалася репутація на ринку та добре ставлення клієнтів і партнерів. Ми не створювали бренд «з нуля», а працювали з тим, що вже склалося, змінювалася лише візуальна частина. З нововведень був запропонований девіз «Зерно аграріїв України», який показує цінність бренду і для постачальників, і для клієнтів компанії. Новий бренд говорить, що, працюючи з «Амбар Експорт БКВ» клієнт може розраховувати на гарантовані обсяги – це найголовніше в трейдинговому бізнесі, розрахованому на перспективу», – зазначив керівник студії Михайло Муковоз.

Зворотний зв’язок

+380

+380
Ваш номер телефону*

Що вас цікавить?

Контакти

Телефон:
Електронна пошта:
Соціальні мережі: