Ячмінь

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Ячмінь

Купуємо ячмінь оптом, можливо невеликими партіями – на постійних засадах по всій Україні в портах Одеси, Бердянська, Миколаєва. Пакування у мішки або насипом. Ціна закупки ячменю за домовленістю.

Показники у відповідності до ДСТУ 3769-98: вологість зерна до 14%, зернові домішки до 8% (бите, розчавлене, зелене, пошкоджене теплом або морозом, щупле), сміттєві домішки не більше 2% враховуючи мінеральні та органічні залишки, зіпсоване зерно, натура від 620 г/л. Не допускається зерно уражене клопом-черепашкою, пліснявою, амбарними шкідниками, токсичне.

Амбар Експорт входить у ТОП лідерів-експортерів зернових культур. Компанія готова купити ячмінь на взаємовигідних умовах у фірм-посередників та приватних виробників і здійснити безперебійний експорт культури в країни Середземноморського басейну і ЄС.

Україна входить до списку найбільших експортерів зерна, тому розвиток експортної інфраструктури є актуальним питанням для всієї країни. Завдяки організованій компанією Амбар Експорт пришвидшеній перевалці зерна в українських морських портах трейдери отримали можливість економити на фрахті, пропонуючи імпортерам вигідну ціну на ячмінь. Співробітництво з досвідченим партнером дозволить здійснити продаж ячменю на експорт навіть дрібним виробникам, завдяки чому зменшиться податковий тиск на підприємство.

Інші культури