Кукурудза (2019)

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

171 usd / 5320 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

169 usd / 5260 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 20 червня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Кукурудза (2019)

Купуємо кукурудзу оптом, у тому числі невеликими партіями на постійних засадах по всій Україні в портах Одеси, Бердянська, Миколаєва. Фасування – мішки або насип. Ціна кукурудзи за домовленістю, залежно від об’єму партії.

Вимоги до якості відповідно ДСТУ 4525:2006: вологість на рівні 14%; наявність сміттєвих домішок не більше 2% враховуючи мінеральні і органічні домішки; зіпсоване зерно до 2%, зернові домішки до 5%, в тому числі розчавлене, щупле, пошкоджене теплом або морозом, зелене зерно). Не допускається зерно з ГМО, шкідниками, уражене інфекцією.

Компанія Амбар Експорт є одним з лідерів експортного ринку зерна. Фірма готова купити кукурудзу у приватних виробників і посередницьких компаній на умовах вигідного для обох сторін співробітництва. На сьогодні Україна є одним з найбільших постачальників кукурудзи для всього світу, і вирішальне значення для збільшення продажів має розвиток експортної інфраструктури.

Уже зараз Амбар Експорт зміг суттєво збільшити швидкість перевалки зерна в національних морських портах задля економії на фрахті і забезпечення найбільш привабливої ціні на кукурудзу для імпортерів. Завдяки співробітництву з Амбаром продати кукурудзу до країн Євросоюзу і Середземноморського басейну можуть навіть малі виробники.

Інші культури