Кукурудза (2019)

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

148 usd / 4430 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

146 usd / 4370 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Експорт кукурудзи 2019 врожайного року

Безумовно кукурудза є однією з головних зернових культур в Україні та світі. Щороку в нашій країні ця цариця полів демонструє рекорди: за посівними площами, врожайністю, виробництвом і обсягами експорту. В минулому маркетинговому році основну частину (більше 60%) Україна експортувала в стани ЄС.

По всій території України здійснюємо закупівлю кукурудзи як оптом, так і в роздріб. Компанія пропонує вигідні умови співпраці, незважаючи на ваші обсяги зерна. Продати кукурудзу оптом ви можете за кращою ринковою ціною. Відвантажуємо зерно в українських портах – Одеса, Бердянськ і Миколаїв. Оптовий продаж кукурудзи в Україні здійснюється на різних умовах поставки.

Наша компанія активно покращує експортні можливості України. Експорт кукурудзи 2019 року здійснюємо в безліч країн ЄС і Середземномор'я. Компанія співпрацює з 12 міжнародними партнерами. Ми продаємо кукурудзу на експорт 2019 року впродовж п'яти років.

Закупівля кукурудзи в Україні здійснюється за стандартом ДСТУ 4525:2006. Відповідно до документа вологість повинна становити 14%, сміттєві домішки – менше 2% (зернові – менше 5%), биті зернові – до 5%. На експорт кукурудзи 2019 року не допускається заражене мікроорганізмами або шкідниками зерно.

Амбар Експорт – один із лідерів серед експортерів зерна. Ми раді співпраці з новими партнерами і пропонуємо тільки найкращі умови. Можемо купити кукурудзу 2019 року в вітчизняних виробників різних обсягів. Наші закупівельні ціни серед запропонованих в даному сегменті одні з найвигідніших. Дізнатися вартість можна на нашому сайті. Актуальна ціна на кукурудзу в портах надана в наших чат-ботах.

З кожним роком обсяги експорту українських зернових збільшуються, тому розвиток вітчизняної логістики є стратегічним завданням для нашої країни. Амбар Експорт досяг високої швидкості перевалки у вітчизняних портах Бердянська, Одеси і Миколаєва, в зв'язку з цим плата за перевезення зерна знизилася. Тепер співпрацюючи з нами, можна швидко і вигідно продати кукурудзу за кордон. Ціна за тону вигідна.

Інші культури