Пшениця фураж (2019)

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

162 usd / 5040 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

142 usd / 4420 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

160 usd / 4980 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Пшениця фураж (2019)

Купуємо пшеницю фуражну оптом по всій Україн в портах Одеси, Бердянська, Миколаєва. Можлива покупка невеликих партій на постійній основі. Фасування мішками або насипом. Ціна фуражної пшениці за домовленістю.

Показники якості відповідно ДСТУ 3768:2010: натура від 720 г/л; вологість до 14%; сміттєві домішки – не більше 2% (органічні і мінеральні залишки, зіпсоване зерно); зернові домішки – максимально 15% (бите, щупле, розчавлене, зелене, пророщене, злакове, пошкоджене морозом або тепловим впливом зерно). Вміст білку від 10,5%. Не допускається зерно: уражене пліснявою, клопом-черепашкою, заражене амбарними шкідниками, токсичне.

Компанія Амбар Експорт займає провідні позиції серед експортерів зерна України. Підприємство готове купити фуражну пшеницю безпосередньо у виробників і у фірм-посередників для наступного продажу в країни ЄС та Середземноморського басейну. Взаємовигідне співробітництво між досвідченою експортною компанією та постачальниками дозволяє закріпити українські позиції на міжнародному зерновому ринку. Продати фуражну пшеницю за кордон співпрацюючи з надійним партнером можуть навіть невеликі виробники.

Уже зараз Україна лідирує на світовому ринку постачальників зерна, так як розвиток експортно-торгової інфраструктури дозволяє запропонувати імпортерам вигідну ціну на фуражну пшеницю. Пришвидшена перевалка зерна скорочує витрати на фрахт і забезпечує швидку обробку вантажів, тим самим підвищуючи конкурентні переваги компанії Амбар Експорт.

Інші культури