Пшениця фураж (2019)

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

169 usd / 5060 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

156 usd / 4670 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

167 usd / 5000 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Експорт фуражної пшениці 2019 врожайного року

Наша компанія експортує пшеницю фуражну 2019 року в Європу. Крім того, вітчизняне зерно купують країни Середземномор'я. Продаємо фуражну пшеницю на експорт 2019 року через морські порти (Одеса, Бердянськ, Миколаїв). Ми співпрацюємо з більш, ніж 12 країнами вже не один рік. У міжнародні порти здійснюємо експорт фуражної пшениці 2019 року.

Ви можете продати фуражну пшеницю оптом, так і невеликими партіями. Тому пропонуємо співпрацю дрібним виробникам, середнім і великим компаніям. Наші умови взаємовигідні, незалежно від обсягів поставки. Оптовий продаж фуражної пшениці в Україні став вигідним рішенням для вітчизняних виробників зернових.

Серед переваг співпраці з Амбар Експорт: вигідні закупівельні ціни, економія на фрахт, широкий асортимент закупівельної продукції, великий набір фінансових рішень, допомога з документообігом та інші. Ми пропонуємо зручні умови поставки. На нашому сайті ви можете ознайомитися з варіантами.

Ціна на фуражну пшеницю в портах постійно змінюється. Актуальну вартість можна перевірити на нашому сайті. Ціна за тону фуражної пшениці у нас одна з найвигідніших.

Компанія закуповує фуражну пшеницю 2019 року, яка відповідає ДСТУ 4523:2006. За стандартом вологість повинна складати до 14%. Домішки зернові – до 2% і сміття – до 2%. Колір повинен бути рівномірним, запах відповідати здоровому зерну. У масі не повинні бути шкідники та інші мікроорганізми. Допускається зерно, пошкоджене листовійкою і зернівкою не більше 0,5%.

Ключовою особливістю фуражної пшениці є показник вологості. Він повинен становити – 15% (не більше). До фуражної пшениці відносять 5 і 6 класи, 1, 2, 3, 4 – продовольче зерно. Така класифікація визначається рівнем клітковини і білка. Чим він нижчий, тим кінцевий продукт потрапляє в нижній клас. Як правило, в складі фуражного зерна значна кількість вуглеводів, проте небагато жирів, білків і клітковини. Таким чином, фуражній пшениці, яку розцінюють як корм, притаманні й переваги, і відповідно недоліки.

Співпрацюючи з нами, можна вигідно продати фуражну пшеницю за кордон із морських портів (Одеська область і Миколаївська область).

Інші культури