Горох

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Горох

Купуємо горох оптом на постійній основі по всій Україні, в портах Одеси, Бердянська, Миколаєва, у тому числі невеликими партіями. Ціна гороху за домовленістю. Пакування – мішками або насипом.

Показники якості згідно ДСТУ 4523:2006: вологість – до 14%; зернові домішки – до 2%; сміття – не більше 2%. Горох має бути здоровим, не зіпрілим, без теплових пошкоджень, отриманих під час висушування, із нормальним кольором і запахом, властивими здоровим зернам. Не допускаються: суміші типів і підтипів, наявність живих жуків і личинок, гальки, руди, шлаку, шкідників. Можлива наявність зерна, пошкодженого зернівкою та/або листокруткою у кількості до 0,5%.

Амбар Експорт входить до ТОП-лідерів експортного ринку зерна України. Компанія готова купити горох у прямих виробників і посередників (за наявності гарантії постачання від виробника) і здійснити його експорт до країн Європи і Середземноморського басейну. Таке взаємовигідне співробітництво не тільки дозволяє продати горох на експорт навіть малим виробникам, але й значно укріплює позиції України на міжнародному зерновому ринку.

Розвиток експортної інфраструктури одна із ключових задач, що стоять перед Амбар Експорт. Уже зараз вдалося скоротити час фрахту та транспортні витрати завдяки прискореній перевалці зерна в портах і запропонувати імпортерам вигідні конкурентні ціни на горох.

Інші культури