Пшениця 2-й клас (2019)

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

172 usd / 5150 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

160 usd / 4790 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

170 usd / 5090 ГРН

Актуально на 18 серпня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Експорт пшениці 2 класу 2019 врожайного року

Пшениця – стратегічна культура для України. З року в рік її обсяги виробництва збільшуються. Щорічно значну частину врожаю наша країна продає на експорт. Експерти прогнозують, що в нинішньому маркетинговому році обсяги виробництва пшениці досягнуть більшого показника в порівнянні з 2018/2019 МР. За їхніми прогнозами, загальне збільшення складе 10%.

Амбар Експорт продає пшеницю 2 клас на експорт у країни Європи. Крім того, вітчизняне зерно експортуємо в Середземномор'я. Експорт пшениці 2 класу 2019 року здійснюємо в морських портах України (Одеська і Миколаївська область) в більш, ніж 12 країн світу.

Нам ви можете продати пшеницю 2 клас оптом 2019 врожайного року. Ми співпрацюємо з багатьма великими українськими компаніями. Крім того, закупівля пшениці 2 класу в Україні 2019 врожайного року можлива і в невеликих виробників. Ми пропонуємо вигідні умови для українських компаній, які виробляють різні обсяги зернових. Тепер оптовий продаж пшениці в Україні – ефективне бізнес-рішення в умовах нашої країни.

Ми можемо пшеницю 2 клас купити, якщо партії відповідають ДСТУ 3768:2010 року. Вологість зерна повинна становити не більше 14%, домішки – до 2%, бите – до 5%, пошкоджене шкідниками – до 1,5%. Білка має бути більше 12,5%.

Наша команда цілеспрямовано дотримується місії – розвиток експортного потенціалу країни. Ми знаємо як допомогти вітчизняному аграрію вигідно продати пшеницю 2 класу за кордон. Наші українські та іноземні партнери довіряють нам уже не один рік. Ми завжди вчасно виконуємо умови контрактів.

У нас ціна на пшеницю 2 класу в портах (Бердянськ, Одеса, Миколаїв) одна з найбільш вигідних. Вартість зернових можна перевірити на нашому сайті. Також актуальні закупівельні ціни 2019 року ви можете отримати через чат-бот. Наш аналітичний відділ постійно моніторить ринкову ситуацію. Тому ціна за тону зерна конкурентна.

Ми завжди готові запропонувати для наших партнерів кращі умови. Так, наша команда розробила вигідні фінансові інструменти, які допоможуть вам прийняти ефективне бізнес-рішення. Завжди раді до співпраці.

Інші культури