Пшениця 2-й клас (2019)

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

172 usd / 5350 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

155 usd / 4830 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

170 usd / 5290 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Пшениця 2-й клас (2019)

Купуємо пшеницю 2 клас (гр. А) оптом по Україні в портах Одеси, Бердянська, Миколаєва, в тому числі невеликими партіями. Пакування – мішки або насипом. Ціна пшениці 2 класу за домовленістю.

Вимоги до якості відповідно ДСТУ 3768:2010. Базисні показники: натура від 770 г/л; вологість до 14%, сміттєві домішки не більше 2% (зіпсоване зерно, мінеральні та органічні залишки); зернові домішки – до 5%, у тому числі розчавлене, щупле, бите морозом або пошкоджене теплом, злакове зелене зерно; кількість битого зерна в загальній масі максимально 5%. Вміст білку від 12,5, клейковини – від 23% (деформація 45-100 одиниць). Допускається зерно, пошкоджене клопом-черепашкою, у кількості до 1,5%.

Компанія Амбар Експорт займає лідируючі позиції серед експортерів зернових культур і запрошує до взаємовигідного співробітництва нових партнерів. Підприємство готове купити пшеницю 2 класу у приватних виробників і фірм посередників для здійснення її експорту в країни ЄС та Середземноморського басейну.

Враховуючи, що національний ринок зерна є одним з найбільших у світі, розвиток експортної інфраструктури має для України вирішальне значення. На сьогоднішній день компанії Амбар Експорт вже вдалось досягти високої швидкості перевалки зерна у морських портах, завдяки якій отримана значна економія на фрахті і вигідна ціна пшениці 2 класу для імпортерів. Продати пшеницю за кордон співпрацюючи з досвідченим і відповідальним партнером стало можливим навіть для невеликих виробників сільськогосподарської продукції.

Інші культури