Соняшник ВО

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

Узгоджується індивідуально

Актуально на 23 квітня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Соняшник ВО

Купуємо соняшник ВО (високоолеїновий) оптом на постійній основі по всій Україні, в портах Одеси, Бердянська, Миколаєва, у тому числі невеликими партіями. Ціна на соняшник за домовленістю. Пакування у мішки або насипом.

Вимоги до якості відповідно ДСТУ 7011:2009. Враховуються наступні показники: вологість – не більше 8%, сміттєві домішки – до 3%, олійні домішки – не більше 10%, вихід масла від 48%, вміст олеїнової кислоті – від 82%. Не допускається наявність кліщів, амбарних шкідників, токсичних речовин.

Підприємство Амбар Експорт здійснює поставки зернової продукції на ринки країн Європи та Середземноморського басейну і є одним з лідерів даної галузі. Компанія готова купити Соняшник ВО напряму у сільськогосподарських фірм, а також у посередників, що гарантують закупівлю у виробників і здійснити її безперебійну поставку імпортерам.

Україна входить до числа лідерів з продажу соняшнику на світовий ринок і подальший розвиток експортної інфраструктури дозволить країні закріпити свої позиції. Саме тому компанія Амбар Експорт докладає всіх зусиль для скорочення транспортних витрат і вже змогла пришвидшити перевалку зерна в портах, забезпечивши економію на фрахті і конкурентну ціну соняшнику для зарубіжних партнерів. Продати соняшник на міжнародному ринку завдяки співробітництву з досвідченим та надійним експортером можуть навіть дрібні аграрні компанії з невеликими обсягами виробництва.

Інші культури