Пшениця 3-й клас (2019)

Ціни встановлюються залежно від порту поставки. Ціни на культури в гривні вказані з урахуванням ПДВ.

Одеський морський торговельний порт

Одеський морський торговельний порт

170 usd / 5290 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Бердянський морський порт

Бердянський морський торговельний порт

152 usd / 4730 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Миколаївський морський торговельний порт

Миколаївський морський торговельний порт

168 usd / 5230 ГРН

Актуально на 20 червня, 2019

Умови поставки

Усі закупівельні ціни на сільськогосподарські культури вказані при поставці на умовах СРТ, що передбачає відповідальність постачальника за цілісність вантажу до прибуття в порт.

Компанія Амбар Експорт БКВ здійснює закупівлі на будь-яких інших умовах Incoterms – FCA, EXW тощо.

Чому варто звертатись до нас?

Найкращі ціни

Найкращі ціни

Ми пропонуємо найвигідніші ціни, орієнтуючись на тенденції світових товарних ринків

Гнучкі рішення

Гнучкі рішення

Нашим клієнтам доступна велика кількість фінансових рішень таких як бартер, форвардні контракти, тощо

Професіоналізм

Професіоналізм

Робота нашої команди спланована, рішення перевірені, а взаємовідносини з постачальниками та клієнтами прозорі та зрозумілі

Пшениця 3-й клас (2019)

Купуємо пшеницю 3 класу (гр. А) оптом на постійних засадах по Україн в портах Одеси, Бердянська, Миколаєва. Можливий закуп невеликими партіями, пакування у мішки, або насипом. Ціна пшениці за домовленістю.

Вимоги до якості згідно ДСТУ 3768:2010, враховуючи наступні показники: натура від 770 г/л; вологість – базис 14%; сміттєві домішки, враховуючи мінеральні і органічні залишки – не більше 2%; зернові домішки – максимально 5%, у тому числі розчавлене, пошкоджене тепловим або морозним впливом, зелене і щупле зерно; кількість битого зерна – до 5%. Вміст білку від 11,5%, клейковини від 18% (деформація 45-100 одиниць). Допускається зерно, пошкоджене клопом-черепашкою у кількості не більшій 1,5%.

Компанія Амбар Експорт займає лідируючі позиції на українському експортному ринку зерна. На умовах взаємовигідного для усіх сторін процесу співробітництва фірма готова купити пшеницю 3 класу у прямих виробників і компаній посередників (за умови гарантії закупу від виробника) з майбутнім експортом придбаного зерна в країни Європи та Середземноморського басейну.

Продати пшеницю 3 класу за кордон завдяки співробітництву з досвідченим і надійним партнером можуть навіть невеликі підприємства. Україна входить до числа провідних світових виробників пшениці й активно розвиває інфраструктуру міжнародної торгівлі. Вже зараз досягнута висока швидкість перевалки зерна в українських морських портах, завдяки чому підприємство отримало економію на фрахті і змогло запропонувати імпортерам найбільш вигідну ціну на пшеницю 3 класу.

Інші культури